БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 03 Дек 2020, 11:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2004, 21:16 
Добре де, какво не му харесвате на вазелина ????

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2004, 21:21 
Аватар

Разговарял съм с лекари по този въпрос вазелин не е добре да се слага там където има лигавица.Ако те интересува точно защо мога да ти го напиша ама ще отнеме време.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2004, 18:35 
iskam da vi kaja,4e az ot skoro zapo4nah da pravia analen sex i nai-dobria krem za men e KYgel na gonson,tova e spezialem intimen lubrifikant,ne e mazen,edinstvenia problem e 4e ne znam dali v BG se namira

Върнете се в началото

Заглавие: za analnia
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2004, 16:36 
аз обичам да започвам на сухо но не всеки се навива
иначе и мен после ме боли кура но какво да се прави иначе kygel наистина е идеален

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Юли 2004, 15:53 

Смазката е едно от най-важните неща в аналния секс. Ние правим анален секс от много време, като сме опитвали всякакви комбинации от пози/смазки/места и каквото се сетиш още. За смазките сме разбрали едно основно нещо - всички са добри когато има желание, като вида им зависи основно от жената.
Основни видове смазки:
1. Вазелин - добро е като смазка, защото ако жената не си е направила клизма няма да оцапа члена на партньора си. Лошото е, че после трудно се мие, но кефа си заслужава
2. Бебешко олио (предпочитано от нас) - добро е, защото е сравнително евтино (около 4-5 лв), икономично е (няма нужда да се давиш с него) и върши работа. Мие се лесно, но лошото е, че ако жената не си е направила клизма ще оцапа члена на партньора си (което между другото не е голяма трагедия ако си с презерватив)
3. Специални мазила - вършат много добра работа, но са скъпи
4. Подръчни материали (олио, грес, сапун и др.) - за тях No Comment, по-добре направо опитайте

Толкова от нас засега

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа