БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 25 Ное 2020, 16:33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Малко помощ моля
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2005, 05:31 

Значи проблема ми е следния

Искам да навия приятелката ми за анален секс заедно сме от 4 години и тя се престраши само един пат между другото съграсявала се е много пъти но като стигнем до леглото и забравя, та за този един път във които се нави пробвах аз със едно пръстче първо леко бавно нали така нищо никаква болка ама гледам аз и дупката не се разтваря та така окло 5-6 мин и викам даи още едно пръстче да бутна и то кво стана такова коляно ми заби моита че сопола ми се завартя 5 пъти около врата и от тогава не ще и дума да става това първо

А сега предложете как да я навия поне да пробваме още един път даите някакве предложения на море я закарх то романтика то всяко жерание и се изпалнява прибираме се почвам да я ближа отпред кеф у-ааа-ее и леко с пръстчето само я потърквам по дупето и се едно със запалка съм я барнал ???????

И още нещо ако някои може да ми каже имали начин да се познае дали е правила анален секс преди това уж ми казва че аз съм и парвия изобщо ама ни кръв съм видял пък отдолу дупката на дупето и има едно малко месце което леко закрива дупката тази деформация съм я виждал по снимки и видеота само на редовно правещи секс в тези места, пък и аз я моля за анален от първата ни година а тя до третата не ми даваше дори да и погледна дупката една година след първия опит и 10000000 пъти питане от моя страна каза че имала хемороиди нещо не и вярвам защото хемороидите се получават от седене а тя е доста активен човек даите някакви ОТГОВОРИ които може моля ви

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2005, 10:42 
Аватар

Ние не сме компетентни в областа на медицината. Някои лекар да каже :D

Последна промяна admin1 на 01 Яну 2007, 21:27, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005, 11:10 

Това "малко месце", за което говориш, съвсем не е задължително да се е получило при анален секс.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005, 16:25 

Здрасти пич. Аз съм лекар и за съжаление няма преки индикации по които да разбереш нещо. Аз мога, но не със 100% сигурност.

Но какво те интересува, ако не иска не я насилвай. Повечето жени се страхуват от анален секс. Това дето го пишат тук, че всяка е навита не е вярно. Не повече от 30 % от жените го правят, а само част от тях получават оргазъм.

И ако се опитваш без лубрикант и то в голямо количество може да стане и беля

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2005, 11:06 
Аватар

Здравейте приятели!

Ще се присъединим към колегата и ще кажем: НЕ Я НАСИЛВАЙ! Дори и да го е правила някога, важното е, че сега не желае! Относно "месцето", почти е сигурно, че са хемороиди! И това не се получава от анален секс!

Опитвай само с езиче засега! Ако успееш да я убедиш, че ще бъдеш много внимателен, може и да ти "се отвори парашута" !

Лично ние правим анален секс, когато се забавляваме в група! И най-вече, за да се наслади на двойното проникване. Иначе само по анален Мими не си пада! Но сме срещали жени, които изпитват по-голямо удоволствие от анален секс! Хора разни?!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа