БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 04 Дек 2020, 06:11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2007, 00:56 

Понеже виждам, че никой не знае как става точно тая работа,
ще ви разкажа какво научих от една приятелка с която не съм правил нищо-просто си говорихме много открито:
Тя ми каза така: "Кажи на приятелката си, че за да не я боли при анален секс, трябва не да се отпуска, а да напъва леко назад-точно както когато ходи до тоалетна! Нека първо опита сама в банята с един пръст и така постепенно ще свикне и ще започне да и бъде приятно!"
И като се замисли човек има логика-научно погледнато мускулите на сфинктера се отпускат и разтварят само при движение навън-и тогава не боли нали?! Прилича малко на китайска примка-когато в нея са пъхнати 2 пръста-колкото и да дърпате няма да се освободите от нея, освен ако не съберете и притиснете пръстите един към друг.
Понеже бях на етап в който тогавашната ми приятелка вече имаше горчив опит и в никакъв случай нямаше да се навие повече, аз изобщо не и казах. (Правили сме го, но на нея не и харесваше и я болеше, а единственият път когато тя изобщо не усети болка, бе когато бе толкова пияна, че заспа докато го правехме и аз и "отмъстих" така да се каже и понеже свърших в дупето и-тя изобщо не разбра. :twisted: Но тая история само потвърждава горното учение! :P )

За сметка на това дадох тоя съвет на една моя приятелка, която ми каза че завижда на жените които могат да правят анален секс, а пък тя не можела...И както уж бяхме приятели и тя си имаше гадже, една вечер ме заведе у тях и директно си го вкара отзад...Изпробвала това което и казах и хоп!... :) Та имаше един страхотен период, в който не спирахме да се чукаме и то основно отзад...
Давал съм тоя тип и на други жени (някак си владея изкуството да съм приятел с жените) и съм получавал само положителни отзиви от тях!
Та това е в общи линии. Разбира се винаги малко смазка или кремче спомага за да става всичко по-лесно...
Най-трудната част(за мен поне) е как хем точно, хем достатъчно деликатно да обясниш на момичето си цялата технология!
Ако има въпроси-питайте!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007, 12:50 

Работи :)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа