БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 26 Апр 2018, 13:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Не пропускай да посетиш:

http://www.bgnude.info/site/?amateur_pics,1=

http://www.bgnude.info/site/?amateur_video,1=

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: къде през 2018 ?
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2018, 18:42 

Да обсъдим топ 3 на обособените места за нудизъм по Южното Черноморие , след като прецакаха Делфин

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: къде през 2018 ?
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2018, 03:01 

Синеморец, миналата година бях и доста ми хареса. Плажът където има нудисти е след централния, качваш скалите и по пътечката за 10мин си там, супер яко плажче. Иначе селото не е кой знае какво, но пък ми допада, има ресторантчета и не е скъпо. Иначе обмислям да отида на Приморско за няколко дена,не съм ходил от години и искам да видя какво представлява в момента.
Хайде малко още остана и откриваме сезона.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2018, 08:13 

Още не са ни отказали от Делфин. Пак сме там.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2018, 18:34 

От няколко години ходим на Делфин , но последната се разочаровахме и тъй като някак свикнахне с плажа и атмосферата на Делфин си търсим нещо подобно.Някой ходил ли е северно от Приморско имало нудистки плаж че и барче на него което е добронамерено към клиентелата си.Чак не ми се вярва , има някаква уловка , нали ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2018, 22:25 

anyone написа:
От няколко години ходим на Делфин , но последната се разочаровахме и тъй като някак свикнахне с плажа и атмосферата на Делфин си търсим нещо подобно.Някой ходил ли е северно от Приморско имало нудистки плаж че и барче на него което е добронамерено към клиентелата си.Чак не ми се вярва , има някаква уловка , нали ?

Уловката е, че има постоянен човекопоток по брега между Приморско и Перла, съответно и доста зяпачи. Иначе, ако това не ви пречи, плажът е чудесен - хубав пясък, плитко море, чиста и топла вода. Просто, ако търсите копие на Делфин, не е това мястото - обстановката е друга, повече хора, липсва онази изолираност, дивотия и спокойствие (но то така или иначе и на Делфин вече ги няма). От друга страна ако търсите нещо по-близко до цивилизацията, така да се каже, с бар на плажа, с хотели в пешеходна достъпност, с по-населена и младежка обстановка, може пък да ви хареса. То си зависи и от компанията де, ако сте сами и там ще ви хареса, но ако отивате с близки и познати с идеята да се съберете компания от семейства, да си опънете шатра и да циклите табла, белот и мастики на плажа по цял ден, без никой да ви закача, може би не е баш това мястото за вас.

Всеки случай докато не пробвате няма как да сте сигурни какво изпускате. Всеки човек си има различни критерии и вкусове.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа