БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 19 Дек 2018, 01:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Не пропускай да посетиш:

http://www.bgnude.info/site/?amateur_pics,1=

http://www.bgnude.info/site/?amateur_video,1=

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2018, 16:34 

Здравейте, предлагам да отворим темата "нудисти за първи път", в която всеки който прецени да сподели своите първи стъпки в нудизма.

Много чужди форуми имат подобна и от постовете там ясно се вижда, че нудизма не е нещо извратено, а е начин на възприемане на себе си и на природата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2018, 20:59 

Аз проходих късно в нудизма - бях на 30. Бях отегчен от скучно море на Албена и реших да отида на плажа между Кранево и Албена. Никога преди не бях стъпвал на нудистки плаж и реших да пробвам. Съблякох се и първите 10 минути се чувствах странно. После ми стана страшно спокойно и безкрайно комфортно. Оттогава мразя нормамните плажове и гледам винаги да съм гол. Тежи ми само, че жена ми не споделя моите възгледи - няколко пъти я водих, но тотално не и допада и ме кара да си ходя сам от което се чувствам самотен. Малко ми е тъпо и когато ходим с големи компании на море, че трябва да ходя отделно от другите, ако искам да съм на нуди плаж.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2018, 22:36 

Ще започна малко по-отдалеч - като деца всяко лято родителите ни водиха на нашето черноморие и най-вече на плажа на къмпинг Градина от към Червенка. Това беше по времето, когато москвичите, жигулите и ладите бяха основните превозни средства, а пътя от черноморец до Созопол беше с една лента и двупосочно движение. Почти винаги около нас имаше нудисти, но ние винаги носихме бански – все пак порядките бяха различни. Дори когато навлязохме в пубертета, възприемахме голите хора на плажа като нормална гледка.
Преди петнадесетина години с жена ми бяхме на почивка в Равда. Навалицата по плажовете беше доста, а запазването на чадър не винаги беше лесна задача. От приятели научихме, че в посока на Поморие има спокоен плаж. Двамата отидохме без да имаме сериозни очаквания, но дивата природа и спокойствието около солниците в близост до Ахелой ни изненадаха. Започнахме редовно да ходим там и един от дните реших да се разходя в покрай морето към Поморие. Колкото по-се отдалечавах от сравнително по-населената част на плажа, толкова по-малко хора имаше. Подминах една двойка млади нудисти, които ме изгледаха и тогава се замислих, защо и аз да не пробвам? Когато си в Рим прави като римляните, а и ми стана малко неудобно – почувствах се, все едно минавам умишлено да заглеждам. Напред не се виждаше никой, а хората зад мен бяха голи. Повървях още малко и свалих банския. Усещането беше страхотно. Разходих се и след като се намокрих във водата, бързо оцених липсата на мокрото парче плат. На връщане се облякох и когато отидох при жена ми вече имах цел – да опитам да я убедя да пробва и тя. Надявах се, че няма да е трудно, защото тя рядко слага горнище на плажа, но все пак идеята да е напълно гола може да не и хареса и дори да я шокира.
На следващата година за кратко бяхме в Поморие и решихме да отидем на същия плаж, но от южната му страна. Отново искахме да избягаме от навалицата и след малко ходене по пътеката между езерото и морето около нас имаше предимно нудисти. Гол мъж ни заговори, предлагайки ни кал и луга. Следях за реакцията на жена ми и евентуално за намек да се връщаме, но тя не каза нищо. Когато избрахме място, където да сложим нещата си, започнах да забивам чадъра. За моя изненада, когато се обърнах, видях как тя беше без горнище и вече беше свалила долната част на банския си. Това беше една от най-хубавите ни почивки, въпреки зяпачите и няколко дни с комари.
От тогава нудизмът се превърна в предпочитан от нас начин за отмора по морето.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа