БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 19 Дек 2018, 00:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Не пропускай да посетиш:

http://www.bgnude.info/site/?amateur_pics,1=

http://www.bgnude.info/site/?amateur_video,1=

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2014, 11:31 

тайното местенце, докато все още е нудистко!

Прикачени файлове:
zheleznitsa.JPG
zheleznitsa.JPG [ 114.28 KiB | Прегледано 5443 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2015, 06:19 

Някой може ли да ми каже къде точно се намира този плаж на Железница и как се стига :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2015, 04:47 

От центъра на селото (последната спирка на автобус 98) се тръгва успоредно надолу по реката, докато излезте от селото, след няколко стотин метра се стига до "банята" с мостчето, подминавате я и продължавате още надолу, след още 100-200 метра се отбива по черен път вдясно, следват малко завъртулки и две прекосявания на реката и тук някъде вече трябва да се огледате за пътеката към полянката, ако е събота/неделя и времето е хубаво ще се ориентирате лесно по многото спрели автомобили до нея, в противен случай ще ви е трудно.
Това е в общи линии ако сте с кола, иначе за пешеходци има и доста по-преки пътечки от селото :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2015, 19:37 

Много ви моля запазете това място нудистко. Няма друто такова около София, а попълзновенията на облечените стават все по осезаеми и единствено скритостта му го пази. Ако желаете да си направите пикник около Железница има страшно много места. Тъпо е да се изтърсите и да си седите облечени, преструвайки се на две и половина или че сте там заради прекрасната природа. Водете само хора, които са нудисти. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Май 2015, 12:34 

Здравейте на всички голи ентусиасти :)
Ходил съм на изворчетата до реката до Железница, но по пътя ме задминаха точно две гей двойки и с жената не се престрашихме да направим планувания гол пикник... С две думи това място е известно на много хора и вече е невъзможно да се усамотиш на него с любимия човек. От друга страна места по Витоша и околностите на София има достатъчно, но аз лично не знам някъде другаде да е прието, че местото е за нудисти. Така че ако някой от посетителите на форума се сеща за подходящо скришно място, близо примерно до река (да изстудим бирите) нека сподели, може и на ЛС. Кога най-сетне ще се сети някой роден инвеститор да вложи пари в изграждането на комплекс специално за нудисти не знам, сигурен съм, че има хляб в тая работа.
Поздрави на всички и приятно лято по плажовете!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа