БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 16 Дек 2018, 07:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2017, 18:50 

Не се връзвайте на девойката. Страда от мания за преследване и както комуникира по скайп, решава че изведнъж трябва да прекрати, защото може да сте от нейния град.
Най-много съм мразил някой да се приема за център на света и да се държи надменно и егоцентрично!
Тук сме за положителни емоции, а не за натоварване и обиди!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Юни 2017, 14:38 

Няма такова нещо Спикул . Нямам мания за преследване. С теб прекратих комуникация поради настояването ти да ми изпратиш голи снимки и поради това ,че не ме разбра като ти обясних ,че голотата ти не ме интересува.Това съм го обяснила не веднъж тук . Не ме интересува размера или вида на нечии пенис . Това не е от значение за секса според мен. Секса е изкуство , или го владееш или не и вида няма никакво значение за това. Няма как някой да ме впечатли със снимки. Интелигентността е това което възбужда, това което мен ме възбужда .Нали трябва да има нещо което да те грабне за да се хванеш на играта ... Ти поне ме видя, че не съм крокодил. Според теб имам ли липсва на внимание, че да го търся из форуми ? Не нямам такава. Имам липса на интелигентно обкръжение с което мога с кеф да си направя първата тройка . Не съм те и обиждала никога, след като ти обясних, че не желая снимките ти и ти не ме разбра, най-директно ти казах ,че няма да се получи.Обида няма.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Юни 2017, 16:46 

Модератора може ли да обясни какви са критериите за триене на мнения - пристрастие или друго?
Извинявам се, но нормално ли е следното мнението тук:
Marry написа:
...Според теб имам ли липсва на внимание, че да го търся из форуми ? Не нямам такава.

Това е обида към всички тук.
Ако и това мнение бъде изтрито, желая поне да получа някакво смислено обяснение, а не всички писали тук да сме отсвирени по най-нелепия начин!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Юни 2017, 17:28 
Аватар

Не виждам тя да те е обидила , докато ти го направи и в двата ти изтрити поста.

Затова са изтрити.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Юни 2017, 17:46 

Благодаря ,че сте изтрили обидата преди да я прочета. Не познавам правилата на този форум и искам да попитам може ли темата да бъде заключена за писане на мнения от модератор ? Ако е възможно предварително благодаря ,който се интересува ще ми пише на лично. Да се извиня на всички на които не съм отговорила все още - ще го направя , просто много се огорчих от коментарите на първия и единствен потребител с когото стигнах до скайп.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа