БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 19 Авг 2018, 03:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 23 Май 2015, 12:42 

Е па нъл европейци ша ставаме, що пак с балканско-азиатски номера караме

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Мар 2017, 19:09 

..със сигурност има много фира при такива случай. Не съм на мнение обаче,че непременно под общ знаменател трябва се слагат всички. Предвид факта,бедното въображение сред мъжете сами, двойките харесващи 3-ки,4-ки с мъже,променили критерият-БЕЗ САМИ МЪЖЕ,означава ли че не наблюдават и ”инкогнито„ избират своят партньор? Нужната етика и култура, не може да се подправи. Тя се придобива със времето. Има и случай, когато единият е водил един,другият друг живот. Сексът не е толкова силен водещ фактор,за семейство. Човек имал,водел някога, такававръзка с партньор, суйнг отношения,тя винаги ще остане в него. Тя/той, винаги ще търси начини да е възобнови. Усещането и удоволствието е найстина не сравнимо.
Пребързаните заключения приляга за некометентните.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2017, 18:12 

а аз два пъти съм се омъжвала и мъжете ми не искат :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2017, 12:20 

И моята не иска..когато бяхме на около 30 на няколко пъти отидохме на нудистки плажове в бг, но до там само. За суинг дори и не знаехме че съществува....Сега съм на 53 и ходя соло.Преди няколко години я заведох на вечерно голо къпане организиран от един нуд. клуб, надявайки се че ще и допадне...но реалността е че по-вечето участници бяха на 60 и нагоре, та ефекта беше по-скоро обратен и това сложи края на мераците ми за нудизъм, камо ли за суинг. За около две години имах позната с която ходехме на суингърски клубове, но тя беше много ревнива е не искаше да имам взимане даване с други жени...иначе повече внимание от мъжете не я дразнеше. Раделихме се и сега ходя соло предимно в два клуба които са ОК...в единия не съм имал празно...в смисъл не че съм супер секси ебач, но като събереш много хора в среда където секса с еднаквомислещи е възможен атмосферата предразполага....Срещам се с една двойка от време на време в единия клуб. От скромния ми опит в суинг-а мога да кажа, че да се увещае жената да участвува е най-трудното. Веднъж тя изпита ли че женския и магнетизъм прдизвиква сескуалния апетит у мъжете, няма ограничения. Особенно когато е с доверен партньор, който да я предпазва от интензитета и желанието на някои от мъжете в компанията. На слука на всички които са успели или отработват възможността за суинг с техните съпруги или приятелки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2018, 16:13 

Здравейте!
Къде в България има swingers club, че нещо не откриваме подобни такива в нета?
Открихме един но той е в Букурещ. По принцип не ни е проблем да пътуваме до там, но търсим подобен и в България.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа