БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 21 Сеп 2019, 23:58

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Дек 2018, 14:03 

Здравейте добри хора!
Както си се реех из нета попаднах на този сайт ненадейно, и от чисто любопитство го разгледах. Попаднах и на тази тема, и трябва да кажа нещо по въпроса, че то от вътре ме човърка.
Първо, мисля, че всички ще се съгласят с мен - чисто статистически суинговите са в пъти по-малко от не-суинговите двойки. Защо така е въпрос на безкрайни обсъждания и спекулации, но това за друг път.
Сега - за мен. Женен съм от 10г., и доста от преди това съм с жена ми. Моно & полигамен съм, сависи откъде ще го погледнеш. За мен жена ми не е номер едно - тя е нулата, която стои пред всяко друго число. Тя е светлината в мрака, въздуха и мисълта. В чисто сексуална ретроспекция съм свикнал да давам повече удоволствие, отколкото да получавам, за което тя би засвидетелствала с две ръце и два крака на 100%. Само да не беше толкова добре възпитана в старомодни предубеждения и предрасъдъци. Точно те са причината тя да не може да прескочи моралната бариера на разкрепостяването. Инак, не съм недоволен от нея, ни най-малко, просто нуждите ми са по-широки.
И така... слагате под общ знаменател всички сами мъже, които искат да опитат суинг. Бас ловя, че сте прави в поне 99% от случаите. Обричате обаче онзи 1%, които си струват (дори и от ваша гледна точка, смея да твърдя) с оправданието, че покрай сухото гори и суровото. Това не би трябвало да е така. Претендирате да сте честни и се опитвате да сте обективни, но все пак... Директно режете на базата на добре изграден предрасъдък. Да, може би имате право, заради онези 99%. Но какво да правим ние, единиците, дето ставаме за нещо, но живота така ни е завъртял, че да трябва да избираме между стабилността на семейството и пълноценния живот - т.е. между две части от самите нас? Все едно да избираш между лявата и дясната ръка. И да, въпрос на инерция е, поне за мен, да продължавам да правя същия избор ден след ден, макар той да не прави живота ми пълноценен. Не се броя за ебач, защото това изисква определено негативно-презрително отношение към нежния пол, което така и не можах да развия с годините, колкото и да се опитвах. Но за сметка на това достатъчно жени са минали през живота ми, за да твърдя, че са доста повече, отколкото целия ми клас в средното би могъл въобще да помирише. Не се хваля, повярвайте ми, ни най-малко, защото с всяка от тях си отиде и част от мен. Надявам се, че разбирате. Уви, все още не съм срещнал жена, която да е склонна към суинг. Въпрос на лош късмет, предпочитам да мисля. На няколко пъти съм се пробвал по разни сайтове, но в момента, когато разберат, че жена ми е аут, аз сядам с нея на скамейката. Говорил съм с нея стотици пъти, тя не ще и да чуе. И така... какво му остава на човек от моя застрашен вид? Да си свива сармите? Или да си разбие семейството с идеята да си намери по-сговорна жена? Последното ми се срува вече почти мит, защото те не се стрещат. Просто ги няма. Нито на улицата, нито в офиса, нито по клубовете, нито в сайтовете... Те нямат приятелки, които да ги запознаят, нямат FB който да ги познае човек... Да, твърде склонен съм да опитам нещо ново и различно, само дето вратите се затварят още с натискането на звънеца.
Е, какъв съвет бихте предложили?
П.С. Няма да разбия семейството си, ако ще и света да се свърши.
П.П.С. И аз съм Водолей.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа