БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 28 Фев 2021, 05:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2005, 17:41 
Аватар

Здравейте приятели!

Взе да ни омръзва да отговаряме на предложения от сами мъже. За това и решихме да изложим пред Вас доводите си.

Лично аз - Пламен, както вече дебело съм подчертавал, нямам нищо против Мими да се забавлява с повече мъже. Не ме притеснява факта, че оставам на заден план. Удоволствието на жената, която обичам е най-голямата награда за мен. Дали ще поканя един, двама или дори трима, няма значение!

Ще кажете - тогава какъв е проблема?

Ние подбираме мъжете не по супер физически данни! Разбира се и това има огромно значение, но по-важното за нас е какво мислят! Какво е отношението им към жената и нейното право да изпитва удоволствие. Дали за тях тя е развратница, пачавра, курва, на която все и се "ебе" и няма насищане или нещо от сорта... Такива ги надушваме веднага! Трудно можем да бъдем излъгани, не се опитвайте!

Някои от Вас ще кажат: "А-а-а-а-а, ние сме добрички! Ние обичаме палавите жени! Не ги мислим за парцали, не-е-е-е-е!"

Добре де, ама защо сте сами тогава? Ако не знаете, жените такива като Вас с лупа ги търсят! Да ги зачитат, да ги обичат, да им дават всичко, което желаят!

Вие казвате, че жена Ви (приятелката) не споделя този вид отношения и за това сте самички. Позволете ни упорито да се съмняваме в това!

На Вас сами мъже, ще Ви бъде ли приятно да сте с две или повече жени едновременно?!?

“Уха-а-а-а-а! Да-а-а-а-а-а-а!” - май чуваме!

А защо си мислите, че Вашата половинка не си мечтае за това!?!

“А-а-а-а-а, тя не е такава!”

Не е каква?

Сигурни ли сте, че сте създали необходимите условия Вашата половинка да споделя с Вас всичките си сексуални желания. Или по-скоро не Ви интересува и май много не Ви устройва!

Болшинството мъже имат сериозна обремененост в това отношение. "Чуждото - общо, моето си е само мое!" Само твое, ама друг път! Частнособственическото отношение е смачкало огромен брой семейства. Във всеки втори брак (според нас цифрата е по-голяма) някой изневерява! Всеки от Вас ще даде безброй примери за изневеряващи жени, неполучаващи от половинките си, това от което имат нужда.

Така че, умоляваме Ви, особено семейните мъже:
Потърсете щастието помежду си! Готови ли сте да направите всичко за любимите си! Ами, направете го! Не се крийте зад фалшиви извинения!

Ние не вярваме, че жена обичаща секса ще откаже да се потопи в ласките на повече мъже! Два или повече пъти нежно галещи ръце, палави езичета, жадно и страстно целуващи уста, "наперени красавци" готови да проникват, да даряват с блаженство...

Лично аз - Пламен, никога не съм имал проблеми да предразположа партньорките си да споделят всичко с мен. И ще ви кажа защо. Защото (по техни думи) те са били убедени от всяка моя дума, от всяко мое действие, че аз наистина съм готов да направя всичко за тяхното върховно удоволствие. Че няма да се притесня и от най-перверзното им желание.

Много от мъжете желаят да имат за съпруга прекрасна домакиня и майка! Но ако може да е нещо като фригидна и да се сеща за секс веднъж-дваж годишно. А "перверзии" само с любовницата! Тя задължително трябва да е дива нимфоманка. Ей това за тях си е супер уреден живот! Направо мечта!

Ако някой е женен обаче за "дивата нимфоманка", той е ебати балъка!

Трудно е да знаеш, че си имаш съпруга, която е много желана от другите мъже, а и самата тя не е равнодушна към тях, нали! Че трябва всеки ден да се бориш за любовта на тази жена, да бъдеш точно ти желания и предпочитания. Да се отнасяш с нея като с кралица!

Д-а-а-а-а-а-а, трудно е господа!

Това са част от нашите аргументи, да не каним сами мъже. Мислим, че повечето двойки споделят нашето виждане по въпроса.

Та в няколко изречения:
1) Щом сте сами, значи нещо не е наред! Ако сте с толкова качества (както претендирате), как не сте успяли да привлечете жена за каузата. Ами те, душичките търсят такива като Вас под дърво и камък!

2) Обичащи се партньори трудно ще допуснат егоистичен мераклия да се забавлява с тях!

3) Коментари от рода на: "Снощи знеш ли с кого бях? А-а-а-а-а, големи перверзници! На доктора жена му пък, ебати курвата! Такава да не ти е в къщата..." или нещо от сорта, носи голямо разочарование на престрашилата се двойка.

4) Когато някой иска да сюрпризира половинката си, се обръща към мъжете от вече приятелски двойки. Защото знае, че това са хора с еднакво мислене и поведение!

Т.е. когато аз - Пламен, реша да заформя парти в чест на Мими, се обаждам на Mr.Sexy couple, Mr. Family dream (примерно) и т.н. Техните половинки могат да присъстват или не, както желаят!

Дамите знаят обаче, че всички мъжки ласки ще са само за Мими, защото това е нейната вечер! Другите жени могат да гледат, да снимат или да се грижат за децата (почти всички си ги имаме и много си ги обичаме). Въпрос на избор! Те обаче не ревнуват, не се сърдят, защото знаят, че наближава и техния час! И тогава всичко ще се завърти само и единствено около тях!

Ето, долу-горе така стоят нещата при нас.

Сигурни сме, че между Вас има страхотни пичове! Но разберете ни и нас, че сме резервирани поради гореспоменатите причини. И резервите ни не са само хипотетично-параноични, а базирани на горчив опит.

От сърце Ви пожелаваме успех!

Ще се радваме ако и другите изкажат своето мнение.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Сеп 2005, 12:04 
Абсолютно вярно! Браво!
Напълно споделям вашето мнение.
Дива.

Върнете се в началото

Заглавие: E ana iae ...
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2005, 16:22 
:D Докторе прав си за много неща ... Не забравяй все пак един простичък факт - живееме в еснавска и доста закрепостена държава. За себе си бих казал че съм пробвал доста неща - сунг в класическия смисъл на думата не съм или поне не се получи точно така . Защо ли - защото тогавашната ми приятелка която иначе на думи беше супер сексуална и разкрепостена , та тя в момента в който играта стана една идея по хард се фръцна , облече си на бързо парцалките и се изстреля с двеста. Наблюдавам едно много интересно явление - жени които иначе са доста свободни в държанието си - дори когато става дума за тройки - в момента в който се спомене за суинг или нещо подобно веднага се обръщат на 180 градуса. Моето лично мнение по темата е доста странно и не бих отгечавал аудиторията тук с излагането му. Хахаха за сега съм направил един основен извод - повечето жени са съгласни на тройки - от всякакъв вид- но когато стане думата за по .... да го кажа групови изпълнения ... бият отбой

Върнете се в началото

Заглавие: Aeneoneyoa
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2005, 16:56 

ми стана толкова интересна че се регистрирах

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: ne si prav
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2005, 09:34 

здравей,това за досадните самотни мъже до някъде е вярно...,но....не всички мъже без партниорки сме това което ти си описал,вяржам че няма да отречеш чв в тези обяви в повечето случаи се пише...."без самотни мъже,те нямат шанс....",а както и ти каза аз не вяржам че дамите от тези двоики или семеиства харесват троиките само с друга жена,да,нормално е да има някаква пресявка на партньорите,ама не обобщавайте така всички мъже,защото както и ти си го написал за себе си ...че как ти уважаваш желанията на партниорките си ,има и други мъже които мислят така и точно за това мен ме дразни това изречение..."сами мъже нямат шанс....",гадно е някак си,да те оценяват без да те познават

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа