БЪЛГАРСКА АМАТЬОРСКА ЕРОТИКА

АБВ на българската еротика - http://www.emili1976.com/
Дата и час: 19 Дек 2018, 01:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 15 Юни 2018, 22:39 

Искам да опитам първо колко от вас имат мерак към майката на някой ваш приятел близък или далечен?

Колко от вас са установявали по - близък контакт с нея (говоря просто за говорене, разменени гсм и прочее, дори срещи)?

Колко от вас са стигали до секс и какво се е случило.

При мен е втори въпрос. Познаваме се, излиза ли сме само двамата няколко пъти, като просто много си говорим, но не мисля че тя ме възприема така какво на мен ми се иска. Лошото е че мисля че дори не се досеща, което е нормално при жените макар че тя е доста класна мадама и с приятна над средния интелект.

Моя приятел не мисля че би бил бесен ако оправя майка му, но пък и аз не бих вял байряка в никакъв случай, защото си е шекотлива тема.

Сигурен съм, че форумниците имат весели истории, така че моля споделете.

Тия дни ми каза, че може да се видим пак. Все се надявам да ме извика у тях ида поеме инициативата, ама при жените 50+ понякога здравословните проблеми може да се сложили бариери... де да знам.
Аз мисля да я подхлъзна с идеята за масаж... В крайна сметка имам масажна маса, някакви добри условния познания и мисля да я вкарам в заблуждение, че възнамерявам да се занимавам професионално... ама дали ще клъвне .... нямам на идея.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2018, 20:01 

жена ми е на 48 и мога да те уверя, няма никакви проблеми със сексуалноста. А идеята със масажа... ммм.... много ми харесва. Може да вземеш няколко урока да не се изложиш:-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа